logga svenljunga

Du är här:

Flytbrygga med hopptorn i Hösjön

Diarienr. KSF-2026-101 822, Douglas Odenbrink

Flytbrygga med hopptorn i Hösjön i Hillared.

Det hade varit roligt att cykla med sina kompisar till Hösjön och oftas är det trångt på stranden så dom lite äldre barnen kunde var där istället så kan dom små va vid stranden och leka.

Status

2026-04-13: Svenljungaförslaget remitteras till samhällsbyggnadsnämnden för beredning och beslut.

Underskrifter: 102/30

OBS uppdateras endast en gång per dag.

Förslaget är öppen för kommentarer och underskrifter i 3 månader.

Genom att samla många underskrifter kan du göra ditt förslag uppmärksammat. Om förslaget samlar minst 30 underskrifter tar vi automatiskt upp det till politisk behandling. Den som lämnat in förslaget får information om detta.

Om du håller med förslaget och vill skriva under, gör detta i formuläret. Det är också möjligt att kommentera förslaget, exempelvis ge förslag på förbättringar eller medhåll i kommentarsfältet.

Forumet ska vara en trygg plats för dialog. Vi tar bort kommentarer som är kränkande, oseriösa, innehåller personuppgifter eller är svår att förstå.

Kommentarer

    Du måste vara inloggad för att få kommentera

    Stängd för fler kommentarer

    300

    Uppdaterad:

    Fler aktuella Svenljungaförslag